Elektrik Hizmetleri

Elektrik Hizmetleri

Frekans Proje olarak etik değerlere fazlasıyla önem veriyoruz. Mevcut ve potansiyel müşterilerimize güven oluşturmak ve önemli konulara çözüm getirmek için buradayız.
Müşterilerimizle dürüstlük çerçevesinde kurduğumuz ilişkiler her zaman kurumsal sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturur. Frekans Proje Danışmanlık olarak faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde, çalışanlarımızın haklarına ve çıkarlarına saygı göstererek yürütürüz.

Dürüstlük: Frekans Proje tüm faaliyetlerini dürüstlük ilkesine bağlı olarak yürütür. Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder.

Müşteri Odaklılık: Bizim için müşteri her zaman haklıdır ve müşterilerin tüm talepleri bizim için önemlidir. Onlardan aldığımız geri dönüşlerle her zaman daha iyisi için çalışırız. Müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine karşılık vermek ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak çözümler üretmek görevimizdir.

Gizlilik: Çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin ve diğer paydaşların özel bilgilerinin korunmasına özen gösterilir, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasına izin verilmez.
Sorumluluk: Alacağımız kararlarda tüm görüşleri ve oluşabilecek sonuçları dikkatlice gözden geçirir ve yaptığımız işlerin sorumluluğunu üstleniriz. Müşterilerimizin yorumlarını göz önünde bulundurarak onlar için en uygun çözümler üzerinde çalışırız.

Tutku: Kendimizi adayarak çalıştığımız bu sektörde tutkuyla faaliyet gösteriyoruz. Yaptığımız işten gurur duyuyor ve mükemmeliyetçilikten haz duyuyoruz.
Yenilikçilik: Araştırmacı, meraklı ve yaratıcı zihinleri destekler; yenilikçi girişimlerle alışkanlıklarımızın ötesine geçmekten çekinmeyiz.
Önce hayal ettik, sonra bunların inşasına başladık ve sektördeki ilkleri gerçekleştirdik.

 

Yukarı ÇıkYukarı Çık