Solar Aydınlatma

Solar Aydınlatma

Neden Solar Aydınlatma?


Çünkü ciddi bir tasarruf kaynağıdır. Özellikle aydınlatma ekipmanı aracı olarak kullanılan bu lamba türleri her türlü ışık ve aydınlatma ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Bu sebeple tüm enerjiyi solar yenilenebilir doğal kaynaklardan alacaktır.


Elektriğe gerek duymadan aydınlatır

Solar aydınlatma hiç bir şekilde elektrikle çalışmaz. Tamamen enerjisini güneş panelleri sayesinde güneş ışınlarından alır. Bulunduğu her yeri rahatlıkla aydınlatabilir. Güçlü solar panelleri sayesinde içinde bulunan batarya şarj edilerek verim verilmesini sağlar


Kullanım alanları neler?


Bahçe, villa, peyzaj, tarım alanları, bağ gibi yerlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bir kabloya gerek duymaksızın kolay monte edilebilir çubukları sayesinde direklere veya duvarlara kolay bir şekilde montajınızı sağlayabilirsiniz.


Aydınlatma süresi nedir?


Aydınlatma süresi, güneş panellerinin güneş ışığını emme süresine göre değişiyor. Fakat güneş olmasa bile belli saatler arasında yanmaya devam eder.  Genellikle 8 saat direkt olarak güneş gören bir solar aydınlatma lambasının yanma süresi kullanılan bataryanın kalitesine göre değişmekte olup, 8 ile 100 saat arasıdır.

Menü
Yukarı ÇıkYukarı Çık